TRVALÁ EPILACE DIODOVÝM LASEREM
SOPRANO PRO MUŽE I ŽENY
 
 
 
Zaujala Vás naše nejmodernější technologie a rádi by jste ji vyzkoušeli? Kontakujte nás!
 
 

Laserové odstranění chloupků

Lasery k odstranění nežádoucího ochlupení se v estetické medicíně užívají již téměř 20 let. Pro trvalou depilaci je zásadní použití dostatečně výkonného přístroje se správnou vlnovou délkou. V současné době tuto podmínku splňují pouze nejvýkonnější lékařské lasery, nikoliv často provozované IPL přístroje, pracující na bázi intenzivního pulzního světla.

 

Těmi nejlepšími současnými systémy jsou právě diodové lasery, které dokáží generovat dostatečnou energii, ale zároveň být šetrné k pokožce pacienta, neboť obsahují velmi výkonná chladící zařízení.

 

Jak diodová laserová technologie pracuje?

Diodový laser Soprano pracuje s vlnovou délkou, která je nejefektivnější ze všech vlnových délek používaných pro trvalou epilaci. Laserový paprsek proniká bezbolestně do kůže a zasahuje pigment (melanin) ve folikulu chloupku a také jeho cibulku.

Po zahřátí folikulu nad bod tepelné destrukce dojde ke zničení folikulu chloupku a zamezení vzniku nového. Výsledkem je trvalé odstranění ochlupení bez potřeby rekonvalescence.

 

Výhody ošetření diodovým laserem

Diodový laser Soprano je vysoce efektivním řešením pro trvalou epilaci. Soprano odstraní ochlupení bez vzniku zarudnutí a to vše při absolutní minimalizaci rizika vzniku jizev a nežádoucích pigmentových skvrn.

V současné době nahrazují laserové systémy nepříjemné a dlouhotrvající metody odstraňování ochlupení, jako je například epilace elektrickou jehlou, která je velmi bolestivá a trvá až několik let. Holení žiletkou, které vydrží pouze několik dní nebo vytrhávání pinzetou, které není praktické pro velké oblasti. Depilace voskem je bolestivý a může vyvolat alergickou reakci.

Epilace laserem proto poskytuje ideální volbu pro ženy i muže hledající rychlou, efektivní a permanentní redukci ochlupení.

Diodové lasery Soprano

 

Video - ukázka