TRVALÁ EPILACE DIODOVÝM LASEREM
SOPRANO PRO MUŽE I ŽENY
 
 
 
Máte i nějaké další otázky, které jsme zde nezodpověděli? Kontakujte nás!
 
 

Časté otázky klientů

Z našich zkušeností vybíráme několik otázek našich klientů, které se objevují nejčastěji a odpovědi na ně jsou pro každého vždy velmi důležité.

 

 

Je zákrok bezpečný?

Parametry diodového laseru Soprano jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly Vašemu typu kůže a typu chloupku a zajišťují tak vyjímečně přesné a jemné ošetření. Ihned po ošetření se může na ošetření oblasti objevit mírné začervenání, jako při spálení od slunce, které však během jednoho dne vymizí.

 

Je ošetření bolestivé?

Vnímání a tolerance bolesti je velmi individuální. Většina lidí snáší ošetření laserem velmi dobře a popisují pocity při ošetření jako mírné štípání. Hlavnice laseru Sopranu obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit.

Většina pacientů nevyžaduje žádnou lokální anestézii. I když je epilace bezbolestná, podpaží a třísla patří mezi nejcitlivější oblasti na těle, proto je v těchto případech možná lokální anestézie, krém Emla.

 

Jak dlouho ošetření trvá?

Diodový laser Soprano je díky technice ošetření v pohybu, tedy plynulým pohybem po ošetřované oblasti a nikoliv separovaným přikládáním hlavice, schopen pokrýt relativně velké oblasti velkou rychlostí. Celková doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy. Oblast nad horním rtem a podpaží zabere několik minut, nohy mohou vyžadovat až hodinu.

 

Kdo může být ošetřen?

Díky unikátním technickým parametrům a dvojitému chladícímu mechanizmu mohou být efektivně a bezbolestně ošetřeny všechny typy kůže a většina typů chloupků. Pro dosažení lepších výsledků jsou parametry pro ošetření diodovým laserem Soprano nastavitelné pro jednotlivé typy kůže, strukturu chloupků a různá místa na těle.